نتایج جستجو برای عبارت :

توچال

قله توچال:توچال
یکی از رشته کوه‌های البرز است که قسمت جنوبی آن تفرجگاه تهرانی‌ها شده
است. این بخش رو به تهران است و طبیعت و زیبایی آن سبب شده سرمایه
گذاری‌های زیادی در آنجا صورت بگیرد. قله توچال، در کنار یک دریاچه است که
علت نام‌گذاری آن نیز به این دریاچه بازمی‌گردد؛ توچال یعنی چال آبگیر.

تله کابین توچال به عنوان یکی از طولانی‌ترین خطوط تله کابین در دنیا می باشد

معرفی تله‌کابین توچال:تله‌کابین توچال در پایان خیابان ولنجک، مجموع
آشنایی با بام تهران 
بام تهران معروف ترین بخش مجموعه تفریحی منطقه توچال است و در بالاترین نقطه خیابان ولنجک قرار دارد. این جاذبه به خاطر دید فوق العاده زیبایی که از پایتخت به شما می دهد و برای آب و هوای خوش و محیط دلچسب آن بسیار محبوب شده است. مکانی که دور تا دور آن صندلی های مختلفی چیده شده و شادی و همهمه مردم، فضای دلنشینی به آن داده است. البته رستوران ها و کافه های مختلفی نیز در بام تهران دیده می شود که گردش شما در بام تهران را کامل می کند. هم
قیمت سورتمه توچال به ازای هر نفر ۳۰۰۰۰ تومان است که برای افراد زیر ۸ سال نیازی به تهیه بلیط ندارد.
همچنین محدودیت هایی که برای استفاده از سورتمه در هر کجای کشور وجود دارد شامل حال این سورتمه هم می شود.
مثل اینکه: افراد بالای ۶۵ سال و یا زنان باردار همچنین افرادی که مشکل دیسک کمر دارند توصیه می شود از این وسیله استفاده نکنند.
در مورد قیمت سورتمه و سافاری هم می توان گفت که در برخی از ایام می توانید به کمک سایت های آنلاین فروش بلیط که برخی از آنها
دوشنبه با دوستم رفتیم توچال ، بام تهران
من یه مانتوی کمی گرم پوشیده بودم ولی اونجا بازم سرد بود و من یه درس عبرت اساسی شد برام که از این به بعد زودتر به مامانم خبر بدم که بتونم از نصیحت هاو پیشنهاد هاش استفاده کنم و شب قبلشم از هفت عصر نخوابم تا شیش و نیم صبح روز بعد که بتونم چیزی آماده کنم -_______-
ولی خوش گذشت تله کابین سوار شدیم کلیییی حرف زدیم از هر دری یه ایستگاه دو تله کابین که پیاده شدیم کلی سگ اونجا بود یکیشون اومد جلومون با مظلومیت نگاهمون
ولنجک یکی از محلات ناحیه دو منطقه یکشهر تهران است .
شرح محدوده ولنجک
ولنجک از شمال به رشته کوه البرز و از شرق به اسد آباد که مرز آن فراخ دره (خیابان مهر-شهید حسینی فعلی) و از سمت غرب به اوین که مرز آن دره خَرتودار که در حال حاضر از بلوار دانشجو و دانشگاه شهید بهشتی شروع و به سمت شمال امتداد پیدا می کند و از سمت جنوب به اراضی محمودیه کوچۀ شهید اکبری که ضلع شمالی کوچه به سمت غرب ادامه داشته تا خیابان ماکوئی پور جنوبی و بعد به سمت رودخانه و جهت جنوب
درست وسط مکالمه ای که با دوستم داشتم 
و می گفتم که من برای پیاده روی  دوست دارم یکسره برم و همون مسیر رو برگردم
نه اینکه تو پارک هی چند دور بزنم یه مسیری رو. اصلا به خاطر همینه که چند وقتی
بی بهانه و با بهانه دوست دارم برم جاده سلامتی توچال، ذهنم من رو نگه داشت رو 
حرفی که زدم.
ترس از تکرار در من من رو از همه ی پارک های اطراف خونه تا جاده سلامتی وامی رهاند.
تکرارگریزی انرژی بیشتر از اونی که باید، ازم نگیره؟!!!

منبع
تصور من از کوه و کوهنوردی ؛ چیزی شبیه به درکه است ؛ حتی دربند هم نه ؛ درکه  . درکه که یعنی درخت و کوه و صخره و رودخونه و طبیعت . بعد با همین پیش فرض از کوهنوردی با شیب هایی تند وسط بیابون ( از نظر من ) مواجه شدم تحت عنوان کوه های توچال و به امید رسیدن به همون پیش فرضی که داشتم تا خود ِ قله ( ولی خوب قطعا اونجایی که من می گم قله نیست ) رفتم بالا و گشتم نبود نگرد نیست . یعنی تنها مزیت به نظرم من ویویی بود که به شهر داشت که اونم تو روز چندان برای من یکی
زعفرانیه یکی از مناطقی است که در شمال شهر تهران قرار گرفته است . این منطقه به دلیل آن که در کوهپایه های رشته کوه البرز واقع شده است بسیار مرتفع است و جز گران ترین مناطق به حساب می آید .
این منطقه از شمال به ارتفاعات توچال ، از جنوب به خیابان ولیعصر ، از رشت به تجریش و از غرب به رودخانه ولنجک محدود می شود .
این منطقه در ابتدا یک منطقه روستایی بوده است و تمام زمین های آن زراعی بودند . در ابتدا این منطقه به دلیل ادره برقی که در آن جا وجود داشت برق بام
محله ولنجک با بافت مسکونی و تجاری مدرن و لوکس از توابع شمیران در شمال تهران است.
ولنجک یکی از مناطق مرفه‌نشین پایتخت است که در منطقه یک شهر تهران قرار دارد. این محله که تا چند دهه گذشته مانند زعفرانیه روستایی کوچک و کم‌جمعیت در شمال تهران بوده، اکنون منطقه‌ای با جمعیت بالا و برخوردار از بافت مسکونی مدرن است. ولنجک از شمال به ارتفاعات توچال، از سمت جنوب به محله محمودیه و بزرگراه پارک‌وی، از غرب به درکه و از شرق به محله زعفرانیه مشرف است. دست
سکانس اول 
ساعت هفت و سی دقیقه صبح روز جمعه چهارم بهمن ماهتهران، ارتفاعات توچال، ایستگاه پنجم
"سلام گرم من از تهران به شما" 
!!!سکانس دوم ساعت هفت و سی دقیقه صبح روز یکشنبه ششم بهمن ماهنیشابور، آخرین واگن قطار نهران- مشهد

سکانس سوم 
ساعت شش بعد از ظهر سه‌شنبه بیست و دوم بهمن ماه
ساحل ریشهر، بوشهر 
دیروز رفته بودم توچال کلن هم خیلی سخت بود یعنی واقعن پدرم در اومد هم کمرم داقون شد هم وام درد میکرد و همه جام هم سردش بود ولی فارق از این ها بهم خوش گذشت داشتم فک میکردم که واقعن چرا بهم خوش گذشت اخه واقعن هیچیزه جالبی نبود جز سختی به این نتیجه رسیدم که شاید از خود سختیش خوشم میاد یعنی مثل یه جور مازوخیست  بعد فرداش (که میشه امروز) یاده حرف یکی افتادم که میگفت وقتی اسایشت بالا بره مشکلات و دقدقه های ذهنیت هم پیچیده تر میشن مثلا اگه من همین چن وق
حیفم اومد از دیروز نگم :)
دیروز که اخرین روز هفته ی پیش بود منم باید اون برنامه هایی که تو دو پست قبل گفته بودمو اجرا میکردم تصمیم گرفتم صب پاشم برم توچال!
5 از خواب بیدار شدم و با همراهی فاطمه راهی توچال شدم!
اقا ما رفتیم حرکت کردیم و اینا رفتیم و رفتیم...هوا بسی گرم بود!منم کلاه نداشتم افتاب داشت مغز کله ی بنده رو میخورد!
در سه روز گذشته ی دیروز که کلا در خوابگا سکنا گزیده بودم و تنها تفریح و مسافت زیادی که طی نموده تا دس به اب بود ، دچار چشم درد شد
سکانس اول 
ساعت هفت و سی دقیقه صبح روز جمعه چهارم بهمن ماهتهران، ارتفاعات توچال، ایستگاه پنجم
"سلام گرم من از تهران به شما" 
!!!سکانس دوم ساعت هفت و سی دقیقه صبح روز یکشنبه ششم بهمن ماهنیشابور، آخرین واگن قطار نهران- مشهد

سکانس سوم 
ساعت شش بعد از ظهر سه‌شنبه بیست و دوم بهمن ماه
ساحل ریشهر، بوشهر 

سکانس چهارم 
ساعت شش بعد از ظهر پنج شنبه بیست و چهارم بهمن ماه ساحل سیراف، بوشهر اون مشعل ها هم برای پالایشگاه کنگان هست اش :)  
تور تهرانگردی ، تهران پرجمعیت‌ترین شهر و پایتخت ایران، مرکز استان تهران و شهرستان تهران است. کلان‌شهر تهران نیز دومین کلان‌شهر پرجمعیت خاورمیانه است. تهران پیشینه‌ای طولانی دارد و باستان‌شناسان بر این باورند که زندگی در این منطقه به دوران نوسنگی برمی‌گردد.در سال ۱۳۹۳، اسکلت یک انسان در منطقهٔ مولوی تهران، متعلق به حدود ۷٬۰۰۰ سال پیش پیدا شد . تهران شهری با گوناگونی گروه‌های قومی است اکثریت مردم تهران را پارسیان تشکیل می‌دهند
جاذبه
یادم میاد سالها قبل، احتمالا اواسط سال ۹۰، اون موقع ها که مدیر منطقه ای یه موسسه آموزشی گردن کلفت بودم و از ساعت ۷:۳۰ صبح تا حدود ۹ شب سرکار بودم، همون روزا آرزو میکردم که یه کار کارمندی ساده تر و کم دغدغه تر داشتم و میتونستم حدود ۵:۳۰ - ۶ خونه باشم تا فارغ البال مطالعه کنم و فیلم ببینم و چیزمیز یاد بگیرم. تازه اون موقع هنوز تو وسوسه مسافرت های جورواجور نیوفتاده بودم. مسافرت هامون به روستای آبا و اجدادی من (مرکزکشور) و ولایت بزرگه (شمال) خلاصه می
دیشب خواب جالبی دیدم که حیفم اومد بهش اشاره ای نکنم چون ممکن بود مثل همیشه از خاطرم محو بشه. غریبه از اون جهت که چهره ای که ازش در ذهنم دارم  ساخته و پرداخته سلول های تخیل مغزم بود و آشنا از اون جهت که به قول علامه اقبال "چو رخت خویش بر بستم از این خاک*همه گفتند با ما آشنا بود* و لیکن کس ندانست این مسافر *چه گفت و با که گفت و از کجا گفت ." بخش زیادی از شناخت فرد شناخت تفکراتشه که بهش هویت و به زندگیش جهت میده و من با بخش زادی از تفکرات اون فرد (نه همش) 
دیشب خواب جالبی دیدم که حیفم اومد بهش اشاره ای نکنم چون ممکن بود مثل همیشه از خاطرم محو بشه. غریبه از اون جهت که چهره ای که ازش در ذهنم دارم  ساخته و پرداخته سلول های تخیل مغزم بود و آشنا از اون جهت که به قول علامه اقبال "چو رخت خویش بر بستم از این خاک*همه گفتند با ما آشنا بود* و لیکن کس ندانست این مسافر *چه گفت و با که گفت و از کجا گفت ." بخش زیادی از شناخت فرد شناخت تفکراتشه که بهش هویت و به زندگیش جهت میده و من با بخش زادی از تفکرات اون فرد (نه همش) 
محله درکه یکی از محله های ناحیه 2 منطقه 1 شهر تهران است . جمعیت این محله در سال 1389 برابر با 6355 نفر است که در قالب 1943 خانوار در این محله زندگی می کنند .
درکه یکی از قدیمی ترین و زیبا ترین محلات ییلاقی شمیرانات است که شکلگیری آن به صورت خطی و در امتداد رودخانه درکه به سمت جنوب و در امتداد دره درکه بوده است. این روستا از شمال به رشته کوه توچال و از شرق به اراضی دانشگاه شهید بهشتی و اوین و از غرب به کوه توچال و سعادت آباد و از جنوب به اوین محدود می باشد .
شهرک تیسفون ، شهرکی کاملا ویلا یی است که در جنوب شهرک اندیشه ، حد فاصل شهرستان ملارد و شهریار واقع شده است.
اسناد شش دانگ با کاربری باغ ویلا ، دسترسی استثنایی وقطعاتی با متراژی مناسب برای ساخت باغ ویلا ، این شهرک را به لوکس ترین و گرانقیمت ترین شهرک غرب استان تهران تبدیل کرده است .
بلواری 24 متری و 17 کوچه 12 متری با نام های توچال ، الوند ، دماوند و … حس نوستالژیکی از مناطق خوش اب و هوای کوهستانی را برای ساکنین به ارمغان می اورد.
این شهرک دارای
بهر احصای آخر رمضانرفته بودم ستاد استهلالتا ببینم که وضع فردا چیسترمضان یا که اول شوالمی روم چون صواب هم دارد هم تماشاست جان تو هم فالمی روم روی برج آزادی برج میلاد بلکم ایران مالعاقبت روی برجکی رفتیمسر قلهک حوالی یخچالهر چه ماندیم بلکه دیده شودشانس یاری نکرد و هم اقبال(در پرانتز دونکته عرض کنمنا سپاسی است روم بر دیفالروزه داری در این هوای خفنواقعا هم که سخت بود امسالبس که شد استرس به من واردروی اعضای بنده زد تبخالخشک بودم گلاب بر روتانیا
تابستان فصل سفر به ییلاق‌هاست. برای رهایی از گرمای هوا و ازدحام شهر‌ها، اغلب گردشگران ترجیح می‌دهند تا روستاهای سرسبز و خنک را برای تعطیلات تجربه کنند. در ادامه معرفی ییلاق‌های اطراف تهران این بار می‌خواهیم به سراغ روستایی خرم و خوش آب‌و‌هوا در شمال شرق پایتخت برویم. روستای آهار در شمیران تهران که با نزدیکی به دو آبشار زیبا و داشتن طبیعتی سرزنده و دلربا میزبان مهربانی برای پایتخت نشینان در تعطیلات تابستانی است. با مجله گردشگری سفرزون
حدود یه سالی بود که مشکلات شخصی و علاوه بر آن توفیقات اجباری و اختیاری باعث شد تا سفرهای جذابی را به نقاط مختلف کشور داشته باشم. از آن جا که در آینده نتوانم تا به این اندازه گشت و گذار داشته باشم و خاطرات ممکن است کم کم از یادم بروند بر آن شدم تا آن ها را در تایم های بی کاریم مرقوم بفرمایم.
صرفا الان یه سری کی وورد رو می نویسم که رشته کلام دستم باشه
1- سفر به دماوند 3
2- سفر به کلک چال توچال و شیرپلا با آقا صادق طهماسبی 2 (برگشت و نظافت پناهگاه گل ها و
کولر اتاقم را خاموش کرده ام. پنجره را باز کرده ام.چه قدر گرم شده هوا ! دلم می خواست زمستان می بود. هفت و پنجاه و هفت دقیقه ی زمستان، حتما شب می بود. دلم می خواست یکی از آن شب های استخوان سوز زمستان می بود. از همان هایی که من در خانه هم که هستم، کاپشن می پوشم و کلاه بافت سرم می گذارم. دلم می خواست شب استخوان سوزی می بود.  تابستان ها همیشه هوس ِ زمستان سراغم می آید. نه این که زمستان را بیشتر دوست داشته باشم. نه ... زمستان اما انگار به ذات آدم نزدیک تر است
زمستون امسال یه فرق بزرگ با سال گذشته داره و اونم اینه که هنوز شروع نشده برف و یخبندان توی تمام شهر ها دیده میشه . سرمای زمستان باعث شده لباس های ضخیم و پشمی توی کمد لباس زنانه جای لباس های نازک و خنک تابستانی رو بگیره . تا اسم برف به زبون میاد همه به یاد برف بازی و لذت دورهم جمع شدن توی روزها و شب های زمستانی می افتند . 
یادتون نره که استفاده از اکسسوری زنانه و مردانه مناسب برای روزهای برفی به شما کمک می کنه که لذت برف بازی برای شما خیلی زود تبدی
اینکه قیمت دلار شونصد برابر شده و پراید شده ماشین لاکچری اصلا تقصیر روحانی و برجام و مدیریت روشنفکر ها و غرب_زده ها نیست.
همش تقصیر رئیسیه
تازه اگه روحانی نبود دلار که 6 هزار تومن میشد هیچ ، تو پیاده رو ها دیوار میکشیدن و کنسرت ها هم برگزار نمیشد.
روحانی عزیز و مجلس عزیز تر لیست امیدی و از همه مهم تر اونی که تکرار کرد کاری کردن که رونق اقتصادی ایجاد شده و از رکود عبور کردیم و شما اصلا به 45 هزار تومن یارانه نیاز ندارید و چون نیاز ندارید شاید قطعش
کوه فی فی
به دلایلی جزایر فی فی یکی از محبوب ترین مناطق تفریحی تایلند است - آبهای شفاف آبی ، شن و ماسه نرم ، منظره های نفس گیر که برای همیشه ادامه می یابد.
شما می توانید به یک کایاک اجاره ای یا با استخدام یک قایق چوبی کوچک برای رسیدن به اینجا به Phi Phi Don - بزرگترین جزایر و تنها تنها ساکن در آن - برسید.
شاید یکی از تفریحات جالب در کوه فی Phi ، Monkey Beach باشد ، جایی که شما به صورت واقعی به چهره می روید ، به معنای واقعی کلمه ، با تعداد زیادی مکاک آماده برای سر
فهرست اماکن گردشگری را در اینترنت به‌صورت مفصل می‌توان یافت ، فهرست زیر نوعی دسته‌بندی موضوعی اماکن مذکور از دید بنده است که به‌مرور تکمیلش خواهم کرد 
تهران
پارک‌های موضوعی :
رویا پارک
هیومن پارک
دکتر لند
ژوراسیک پارک
اسپایدر پارک

تفریحی :
 سورتمه دربند
دریاچه شهدای خلیج‌فارس
 بوستان نهج‌البلاغه
پارک پلیس
پارک ملت
پارک نیاوران

رستوران:رستوران توچال خ فرجام  

مذهبی :
امامزاده صالح
حرم حضرت عدالعظیم در شهرری
حرم امام و بهشت زهرا
رئیس‌‌جمهور حول و حوش ساعت نه و نیم-ده در کاخ سعدآباد که نزدیک خانه‌اش است، پیدایش می‌شود. امروز کمی خسته است. نیاز دارد کمی استراحت کند. به کنار دریای خزر می‌رود و قدم می‌زند، در حالی که تهران یک هفته به علت آلودگی هوا تعطیل است. آقایی دارد آن بغل چرت می‌زند، انگار نعمتی وزیر سابق صنعت و معدن است. یک نفر دیگر دارد داد می‌زند و میکروفون خبرنگار را گرفته و می‌خواهد زمین بزند، عباس آخوندی است که پرخاش می‌کند:«شما حرفه‌ای نیستید و از خبرنگ
بررسی تعمیرات مبل درکه ارزان
درکه یکی از محله‌های شمال شهر تهران، پایتخت ایران است. درکه در نزدیکی محله‌های اوین و ولنجک قرار دارد. این محله به دلیل قرار گرفتن در دامنه کوه‌های شمالی تهران، ار محل‌های مناسب برای پیاده‌گردی و کوه‌پیمایی در تهران به‌شمار می‌رود. پناهگاه پلنگ‌چال در کوه‌های درکه و در مسیر صعود به قله توچال قرار دارد.
محله سادات درکه یکی از قدیمی‌ترین محله‌های شمیران است. منطقه درکه در شمال غرب شمیران واقع شده . بیشتر ا
شروع تنیستنیس، ورزشی اینتروال (Interval، مشتمل بر نوسانات ضربان قلب) و پلی متریک (Polymetric، دارای دم و بازدم عضلانی) است و برای حفظ تناسب اندام و تفریح بسیار مناسب می باشد. استفاده از ذهن و نیاز به قدرت تصمیم گیری در ضربان قلب بالا، از ویژگیهای اجتناب ناپذیر تنیس است. تنیس نیز مانند سایر ورزشهای راکتی، باعث افزایش تمرکز بازیکن و شادابی او می شود. مراحل یادگیری تنیس به شرح زیر است:

تهیه لوازم اولیه تنیس: راکت مناسب و کفش تنیس.
مطالعه قوانین بازی تنیس
سلام
پرده اول:
توی موسیقی راک،جای ترانه سرا و اینجور چیزا مینویسن لیریکس اند ووردز تقریبا یعنی متن و کلمات.جذابه نه؟!جای یه خط نوشته یا یه بیت شعر،فقط یه ترکیب کلمات بنویسی بدون فاعل،بدون مفعول و از همه مهم تر بدون فعل...
زندگی هم گاهی اوقات همینجوری میشه.بدون فعل.انگار زندگی و خودت تو قالب کلمات توصیف میشن.خسته،بی‌حوصله،خندون،دیوانه،بی‌خواب،پرخواب،یا مثلا خسته بی‌خواب خندون یا هر چی...
پرده دوم:
عصیان...کلمه ست بسیار عجیب.یه بنده خدایی م
سلام
پرده اول:
توی موسیقی راک،جای ترانه سرا و اینجور چیزا مینویسن لیریکس اند ووردز تقریبا یعنی متن و کلمات.جذابه نه؟!جای یه خط نوشته یا یه بیت شعر،فقط یه ترکیب کلمات بنویسی بدون فاعل،بدون مفعول و از همه مهم تر بدون فعل...
زندگی هم گاهی اوقات همینجوری میشه.بدون فعل.انگار زندگی و خودت تو قالب کلمات توصیف میشن.خسته،بی‌حوصله،خندون،دیوانه،بی‌خواب،پرخواب،یا مثلا خسته بی‌خواب خندون یا هر چی...
پرده دوم:
عصیان...کلمه ست بسیار عجیب.یه بنده خدایی م
اجاره آپارتمان مبله در تهران
اوین یکی از سرسبزترین مناطق تهران با باغ های قدیمی فراوان می‌باشد که ضمن داشتن دسترسی مناسب به خیابان ها و اتوبان های اصلی از مناطق گردشگری بسیار زیبا نیز بر خوردار می باشد و اجاره روزانه خانه تهران در این منطقه از پیشنهادات ویژه ماست.
از ویژگی های موقیعیتی این خانه در تهران باید به دسترسی بسیار اسان به اتوبان یادگار امام و اتوبان چمران و همچنین ایستگاه BRT با فاصله کمتر از ۱۰ دقیقه اشاره کرد. دسترسی به جنوب تهر
اجاره آپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت
اوین یکی از مرتفع ترین مناطق تهران با اب و هوای کوهستانی میباشد که ضمن داشتن دسترسی مناسب به خیابان ها و اتوبان های اصلی از مناطق توریستی بسیار زیبا نیز بر خوردار می باشد.
ویژگی ممتاز این منطقه:
از ویژگی های جغرافیای این اپارتمان مبله در تهران باید به دسترسی بسیار سریع و راحت به اتوبان یادگارامام واتوبان همت و همچنین ایستگاه BRT در فاصله کمتر از ۱۰ دقیقه به صورت پیاده اشاره کرد.دسترسی به اتوبان مدرس نیز
فکر می‌کنید چند درصد حسّ فضولی ملّت ما

در اثر نگاه کردن به سریال‌هایی ست که محورشان زندگی روزمرّۀ تعدادی خانوادۀ
عادّی ست؟

در هر زبانی کلماتی که زیاد استعمال شوند، بیشتر مخفّف می‌شوند

نام خشایاثیَ چقدر در فارسی استعمال شده تا سرانجام تبدیل شده به شاه؟

چرا به اسم بنفش

همه جا را نیلی کردند؟

تناقضی دیگر:

گاز مایع

گِل بر سر کسانی که رهبری از آنان با عنوان تیم مذاکره‌کننده‌ای که
"شجاعانه" در برابر دشمن از حقوق ملّت ایران د
خب از اونجایی که شروع کردم فاصله گرفتن از دنیای مجازی و این حرفا اینجا بیشتر حرفم میاد!
یا شایدم نمیدونم بدجور یاد قدیم الایام افتادم!
من از اون دسته ادمام که تصمیماشونو مینویسن!
که تایم تیبل میچینن واسه درست کردن روزاشونو و اینا...
امروز حس کردم برای اینکه به تصمیمام متعهد بم باید تصمیم هامو بنویسم!یه جایی که یه عده دیگه هم شاهدش باشن!باحال میشه نه؟!
اینجوری از رو کم نیاوردن هم که شده تلاش میکنی تا انجامشون بدی!
خب و حالا بریم سراغ کارایی که د
روسیه، زمانی بزرگترین و قدرتمندترین عضو اتحاد جماهیر شوروی بود و همچنان یک کشور جذاب برای بازدیدکنندگان و گردشگران است. سواحل عالی نیمه گرمسیری و مناطق سرد زمستانی در شمال این کشور، نشان دهنده تضادهای زیاد در این منطقه می باشند. روسیه در هر نقطه خود جاذبه های بسیاری را در بر گرفته است و آثار تاریخی و منحصر به فرد آن نه تنها در موزه ها بلکه در کلیساها نیز دیده می شوند. برای گشت و گذار حسابی در این کشور ابتدا بهترین جاذبه های گردشگری روسیه را ب
جاذبه های گردشگری ساری

جاهای دیدنی ساری یک استان سبز به دلیل جذب نه تنها گردشگران محلی بلکه گردشگران خارجی نیز مشهور است. در محاصره دریای خزر ، جنگل و کوه که آب و هوایی شگفت انگیز ایجاد می کند. شهرهای مهم آن تحت عنوان ساری ، بابل ، آمل ، قائم شهر و تنکابن قرار دارند. مازندرانی ها فارسی را با لهجه خاصی صحبت می کنند اما منشأ زبان آنها به طبری یا مازانی اطلاق می شود.
دریاچه چورت:
نام اولیه دریاچه چورت ، میانه است ، اما پس از نام دهکده ، چورت نامید
جاذبه های گردشگری ساری

جاهای دیدنی ساری یک استان سبز به دلیل جذب نه تنها گردشگران محلی بلکه گردشگران خارجی نیز مشهور است. در محاصره دریای خزر ، جنگل و کوه که آب و هوایی شگفت انگیز ایجاد می کند. شهرهای مهم آن تحت عنوان ساری ، بابل ، آمل ، قائم شهر و تنکابن قرار دارند. مازندرانی ها فارسی را با لهجه خاصی صحبت می کنند اما منشأ زبان آنها به طبری یا مازانی اطلاق می شود.
دریاچه چورت:
نام اولیه دریاچه چورت ، میانه است ، اما پس از نام دهکده ، چورت نامید
1- 24 اسفند 85 از شمالی‌ترین نقاط تهران کنده و پرت شدم به جنوبی‌ترین نقطه‌ی شهر در بهشت زهرا. همه کس و کارم مثل خیلی‌های دیگر در آن احتمالن پنجشبنه‌ی آخر سال در بهشت زهرا جمع بودند و من رفیقم در توچال لابلای برف‌ها سرگرم هم بودیم. این تصویر خلاصه‌ای از آن روزهای من بود. محمد یک سمت می‌ایستاد و بقیه سمتی دیگر.
2- نتایج انتخاب رشته کنکور آمد. بدیهی بود که زود هم را ببینیم. روی چمن‌های کنار مزار شهدا که نزدیک خانه بود نشسته بودیم و زمین و زمان را
نصف آب‌طالبی‌هایمان را خورده‌ایم، تا می‌آیم روی گوشیِ مامان عکس‌ها را ببینم، خاله بهش زنگ می‌زند. می‌خواهد ببیند کجاییم و برگردد پیش ما. وقتی می‌رسد، می‌روم تا یک آب‌طالبی دیگر سفارش دهم. با عینک آفتابی می‌روم داخل بوفه‌ی نسبتا تاریک که حالا تاریک‌تر هم به چشم می‌آید؛ حوصله ندارم برای یک دقیقه داخل آمدن عینکم را عوض کنم.
سه تایی مشغول خوردن آب طالبی و صحبت کردن شده‌ایم که یک پیرمرد و پیرزن که جای خالی دیگری پیدا نکرده‌اند می‌آیند
تهران نبکوتر شهر اخ داشتنی ایران محیط‌ های زیادی برای تفریح و سرگرمی دارد. بسیاری برای گردش عصرانه خود، یکی از پارک های جذاب و دلگشا این شهر را انتخاب می کنند و برخی در جستجوی سکوت و آرامش، به یکی از رستوران ها و کافه های انبوه طهران می روند و ساعتی را با رفقا شان خلوت می کنند.

روستاهای گوشه ها-کناره ها تهران
اگر برای تفریج و سرگرم کردن خودتان منظور دارید که احسنت جایی از بیرون از شهر طهران بروید اما به تهران هم  نزدیک  باشید، می توانید روستا
از دیروز هی میخواستم درس بخونم و نمیشد!
امروز صبی پاشدم یکم درس خوندم...بعد شروع کردم فرندز دیدن!
اصن فاز درس نداشتم!
این وسط رفتم یه سر به یوتیوب بزنم دنبال یه کلیپ بودم!
سه سال پیش بود!که روزخوش یه کلیپ برام فرستاده بود که اسمش life بود!اون شده بود انگیزه من واسه درس خوندن و کنکور!
به قول خودش معجونی که صب به صب مصرف میکردم!خلاصه پیداش نکردم!
تصمیم گرفتم یه سر به بلاگش بزنم!
خب یه ماهه که دیگه هیچی نمینویسه!و عنوان اخرین پستش اینه خشم و قهر!
بازم رن
آزادراه تهران شمال با حضور رئیس جمهور افتتاح شد
به گزارش   باشگاه خبرنگاران جوان (وابسته به صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران) ، ۶ اسفند قطعه یک آزادراه تهران ، شمال با حضور دکتر حسن روحانی رئیس جمهور  افتتاح شد.
روحانی هنگام صدور دستور بهره‌برداری رسمی از منطقه یک آزادراه تهران ، شمال و پرده‌برداری از لوح یادمان افتتاح این پروژه ، گفت: به میمنت و مبارکی آغاز ماه مبارک رجب و روز میلاد با سعادت امام محمد باقر (ع) منطقه یک بسیار مهم شمال از تهر
دارآباد که در گذشته جزو روستاهای اطراف تهران محسوب می‌شده، با گسترش تدریجی تهران اکنون یکی از محله‌های مهم پایتخت در منطقه یک است.
محله دارآباد به اعیان نشینی دیگر مناطق شمال تهران نیست، اما قرارگیری در شمال تهران، آب و هوای فوق‌العاده و جاذبه‌های گردشگری چشم‌نواز؛ قیمت خرید آپارتمان در دارآباد را بالا نگه داشته است.
به گزارش مجله دلتا دارآباد از محله‌های شمال شرق تهران و در نزدیکی محله شمیران است. این محله از شمال به کوه‌های توچال، ا
چند سالی است که شاهد رونق روزافزون فست فود ها هستیم . تا جایی که در قرن حاضر راه اندازی فست فود و کسب و کار های مربوط به این حوزه جزء مشاغل پر درآمد و پر سود محسوب می شوند . از این رو راه اندازی فست فود در هر ابعاد و سبکی مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است . تهران نیز یکی از شهر های پر جمعیت ایران است که سالانه توریست ها و مسافران بسیاری را میزبانی می کند . راه اندازی فست فود در تهران را می توان یکی از سرمایه گذاری های مطمئن و یک کسب و کار پر سو
صورتجلسه حل مشکلات شرکت هپکو و باقی شرکتها

همین اول بگویم که قرارنبود چیزی را افشاء یا اظهار یا اخطار یا هرنوع اِفعال دیگری کنیم. اما دیدیم حق این مسئولین دولتی دارد ضایع میشود در حالی که طفلی ها، همه مشکلات هپکو، ماشین سازی تبریز، آلمینیوم المهدی، نفت کرمانشاه، کشت و صنعت مغان، نیشکر هفت تپه و حتی کُرپ آلمان را لودری حل کرده اند هلو! و الان چرخ زندگی مردم چنان میچرخد که دانشمندان میخواهند از چرخش آن برق تولید کنند. این هم که می بینید کار
در این پست از وبلاگ بیان ککه من از مجموعه بیان تشکر میکنم این فضا رو در اختیار من گذاشتن تا بتونم تجربیاتم رو منتقل کنم به دانشجویان عزیز ، شما رو با مزایای سپتیک تانک آشنا می کنم . در حالت کلی میخام بهتون بگم سپتیک تانک چیست ؟ و مزایای سپتیک تانک کدام است ؟
در این مقاله سعی داریم به معرفی مکانیزم عملکرد سپتیک تانک بپردازیم . از شما خواهش میکنیم با ما همراه باشید.
ناب زیست بزرگ ترین تولید کننده سپتیک تانک در جهان این مقاله را به محضر دست اندرکا
محله ازگل به دور از ترافیک شهری و با آرامش خاص خود در شمال شرقی تهران و در منطقه یک جای گرفته است.
موقعیت جغرافیایی ازگل محدود به شهرک شهید محلاتی از شمال، محله لویزان از جنوب، اقدسیه از غرب و بلوار نیروی زمینی از شرق محدود می شود. پیش از خرید خانه در ازگل در این مطلب با ما همراه باشید.
به گزارش مجله دلتا بافت شبه روستایی و شهرسازی مدرن_سنتی و همچنین تنوع متراژی و قیمتی آپارتمان در محله ازگل شما را بدون خانه نخواهد گذاشت؛ به همین دلیل است که
در مورد ورزش های هیجانی رودرواسی را کنار بگذارید و به راحتی نه بگویید. درواقع جان خود را به خطر نیندازید.
عاشقان هیجان این روزها در بین جوانان کم نیستند. چه بسا افراد میانسالی را نیز دیده باشید که هنوز هم دنبال این نوع تفریحاتند. از سویی بعضی افراد هم در بین این معتادان به آدرنالین هستند که از این تفریحات برای یک یا دوبار در گردشگری شان استقبال می‌کنند. یکی از جذاب ترین آنها که جای خود را هم حسابی بین همه قشر ها باز کرده تفریح زیپ لاین است. با
روستای بیلقان در مسیر کمربندی کرج به سمت چالوس واقع شده. پس از خارج شدن از تونل «شماره یک»، بعد از پل مرتفع و زیبای بیلقان که روی رودخانه کرج واقع‌ شده و در دامنه کوه و کنار آبشار قرار گرفته است.
معمولاً در روزهای آخر هفته عده ای برای استراحت و گرفتن انرژی دوباره شروع هفته بعد، به روستاها و طبیعت خارج از شهر می روند. تهرانی ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. اتفاقاً اطراف تهران جاهای دیدنی بسیاری هم دارد. یکی از این مناطق که مقصد عده زیادی از گر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها